all rights reserved contact: dulanh@wp.pl www.facebook.com/kapitanDCI - photos by dua wdt WDT
 • sick tucknee in beautiful bright coloursssssss 04.07.2011 :: 14:29

  Komentuj (0)  Komentuj (0)

 • EMERICA OUTSIDERS BERLIN TRIP BEZ EURO W KIERMANIE 19.07.2011 :: 18:39

  Komentuj (0)  JA CZYLI KAPITAN DCI WRAZ Z MOIM ZIOMEM BODANEM UDALIŚMY SIĘ STOPEM DO BERLINA ZOBACZYĆ NA WLASNE OCZY DRUŻYNĘ EMERIKI. PRZEDSTAWICIEL SKATE AKADEMY WRAZ Z EKIPĄ TECHRAMPS ZOSTAWILI NAS NA PARKINGU GDZIE SWOBODNIE ŁAPALISMY STOPA.  ŁĄCZNIE DOJECHALIŚLISMY TRZEMA SAMOCHODAMI. NAJCIEKAWIEJ JECHAŁO SIĘ Z 70 LETNIĄ BABCIĄ, KTÓRA SWOIM MAŁYM SAMOCHODZIKIEM PEDZIŁA 140KM. WYPRZEDZAJĄC CIEŻAROWKI SAMOCHOD KIWAŁ SIĘ JAK TRAMWAJ.  OSTANI SAMOCHOD DOWIÓZŁ NAS NA OBWODNICE MIASTA. PO DOTARCIU NA DROGE KTRÓRA PROWADZI DO BERLINA ŁAPALISMY STOPA. PO UPŁYWIE GODZINY STWIERDZILIŚMY ŻE TO NIE MOŻLIWE.
  ZNALEŹLIŚMY POCIĄG I POJECHALISMY DO CENTRUM.PO JAKIES 50 MINUTOWEJ PODROŻY ZOBACZYLISMY OGROMNĄ STACJĘ I POMYŚLELIŚMY, ŻE JUŻ JESTEŚMY W CENTRUM. WYSIEDLIŚMY I OKAZAŁO SIE ZE TO JESZCZE PRAWIE DRUGIE TYLE. DO HOTELU DOTRALSIMY NA 2 W NOCY. HENIEK,KOSIU,ROMAN I JONS BYLI JUZ NA MIEJSCU.  NASTPENEGO DNIA POSZLŚMY POJEŹDZIĆ W SKATEPARKU I POSZUKAĆ SPOTÓW.  SZKEJTHALE
  BARDZO PRZYJEMNA MIEJCÓWKA MOGŁEM BUJAĆ SIE TAM BEZ KOŃCA  ROZGWIAZDA  AMERYKANIEC - BARDZO DOBRZE SOBIE RADZIŁ.  ANDRZEJ NARAS Z TEAMU BOLID, WYSOKI FS FLIP NA PŁASKIE. GRATULACJE.
  SMUTNY HENIEK ZE ZLAMANĄ DESKĄ, RÓWNIEŻ BARDZO WYSOKO LATAŁ :)

  NIEPOROZUMIENIE W HOSTELU. MUSIELISMY OPUŚCIC BERLIN, ABY NOC SPEDZIĆ W NAMIOCIE. PRZESTROGA: BARDZO TRUDNO ZNALEŚĆ TANI HOSTEL BEZ WCZEŚNIEJSZEJ REZERWACJI.
  PO DRODZE KILKA RAZY ZABŁĄDZILIŚMY.  ??????????????

  NASTEPNEGO DNIA SPOTKALIŚMY RESZTĘ EKIPY YOUTH.
  WSPÓLNIE ZABRALIŚMY SIĘ ZOBACZYC DEMO EMERIKI, PO DRODZE TROCHE POBŁĄDZILISMY DLATEGO, ŻE W CAŁYM MIEŚCIE SĄ TRZY ULICE NAZYWAJĄCE SIĘ JEDNAKOWO. CAŁE OPÓŹNIENIE POTRWAŁO JAKIES TRZY GODZINY. NA MIEJSCU BYLŚMY 40 MIN PRZED ROZPOCZĘCIEM . POSTANOWILEM Z BOGDANEM W KONĆU POSZUKAĆ KANTORU I ROZMIENIĆ PIENIĄDZE. NIESTETY TO NIE BYŁO TAKIE PROSTE I ZABRAŁO NAM TO WIĘCEJ CZASU. SPOŹNILIŚMY SIE NA DEMO EMERIKI I NIE ZOBACZYLISMY TEAMU W AKCJI.


  Komentuj (0)